MojAndroid
N/A
Aktualizované
1.3.23
Aktuálna verzia
4.1 a vyššie
Vyžaduje Android
24M
Veľkosť
5 000+
Inštalácie
Zdarma
Cena

Toto je úplne nová a originálna hra. Je založená na pravidlách hry American Poker, ale spôsob, ako získať výhru, je nový. Merge Poker je bezplatná a offline – nevyžaduje sa internet. Hra je bez reklám.

Ak chcete získať výhru, musíte zlúčiť 2 až 5 kariet.

V hre nie sú tradičné hracie karty, zmenili sa na farby, zelenú, červenú, fialovú a žltú. Týmto spôsobom je napríklad skutočne ľahké chytiť flush. V balíčku je aj 1 žolík, ktorého symbol je hviezda a farba je oranžová.

V hre je 30 hlavných miest v ktorých sa hrá, začína sa v Monaku.
Ďalšie mestá sú: Kuala Lumpur, Caracas, Havana, Paríž, Brazília, Rím, Buenos Aires, Addis Abeba, Atény, Nairobi, Madrid, Berlín, Santiago, Ankara, Hanoj, Bogota, Bangkok, Lima, Londýn, Dhaka, Mexico City, Soul, Jakarta, Káhira, Moskva, Manila, Tokio, New Dillí a Peking.

Hra je o pozornosti, predvídaní, kombinatorike, matematike, ale trošička aj o náhode. Ak sa chcete stať miliardárom (samozrejme v hre), musíte sa naučiť, ako efektívne používať boostre.

V hre Merge Poker je 10 možných výhier a to: pár, 2 páry, trojička, postupka, farba, full house, poker, čistá postupka, kráľovská postupka a 5 rovnakých.

Túto hru možno nazvať aj pokerovým solitaire, pretože jediným súperom ste vy. Hrať hru môžete bez pripojenia k internetu.

Veľa štastia!

Pridaj svoju aplikáciu
Si slovenský developer a máš vlastnú Android aplikáciu? Zviditeľni ju v našom Android katalógu.

+