MojAndroid

Mnohí z nás hľadajú pre seba ten najlepší kancelársky balíček, ktorý by poskytoval na prácu s jednotlivými dokumentmi prijateľné prostredie, jednoduché ovládanie a množstvo funkcií, na ktoré sme zvyknutí z našich počítačov. Aj keď existuje niekoľko alternatív aj zadarmo, niektorí dodávatelia a vývojári softvéru prichádzajú s platenými alternatívami, ktoré poskytujú pokročilé možnosti, podporujú množstvo rôznych formátov a pokročilú prácu s dokumentmi. Takou alternatívou je aj novinka z dielne spoločnosti SoftMaker v podobe Office 2012 pre Android.

Spoločnosť SoftMaker prináša kancelársky balíček, ktorý dopĺňa doterajšie alternatívy pre operačné systémy Linux a Windows. Office 2012 pre Android prináša pokročilú prácu s dokumentmi prezentácií, s tabuľkami a textovými súbormi. Ponúka jednoduchú orientáciu pomocou grafických ikoniek, no ponúka aj možnosť výberu jednotlivých akcií pomocou menu v textovej podobe.

SoftMaker Office 2012 pre Android má okrem množstva alternatív práce s jednotlivými dokumentmi aj širokú podporu jednotlivých formátov, ktoré poznáme z prostredia počítačov a navyše prináša aj niekoľko podporovaných súborov navyše. Dokumenty si môžete uložiť vo formátoch OpenOffice, Microsoft Office, ale podporuje aj formát PDF.

Práca s kancelárskym balíčkom je intuitívna a poskytuje plnohodnotný kancelárske balíček nielen pre smartfóny, ale balíček vynikne aj na tabletoch.

 Kancelársky balíček SoftMaker Office 2012 pre Android je priamo previazaný s balíčkami pre Windows a Linux, navyše podporuje aj priamu prácu s cloudovými službami ako je Evernote, Dropbox alebo Google Drive.

Spoločnosť SoftMaker ponúka všetkým záujemcom o kancelársky balíček Office 2012 pre Android možnosť vyskúšať si ho zadarmo v trial verzii, plná verzia aplikácie je momentálne ponúkaná za 27,99 €.

Trial verzia SoftMaker Office 2012 pre Android

8.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+