MojAndroid

V predchádzajúcom článku sme vám priniesli zoznam najlepších kalkulačiek, ktoré buď v redakcii denno-denne používame alebo nás zaujali. Jedná sa o jednoduchšie nástroje, ale aj o tie najvýkonnejšie kalkulačky, ktoré dokážu vypočítať takmer všetko. V tomto článku sa zameriame na kalkulačky, ktoré používate najradšej vy – naši čitatelia.

Symbolab – Math solver

Táto kvalitná kalkulačka dokáže vyriešiť takmer akýkoľvek matematický problém. Dokonca vám presne popíše kroky, ako sa dostala k výsledku. Okrem samotnej kvality výpočtov chválime aj používateľské prostredie, ktoré je vzhľadom na množstvo funkcií, ktoré aplikácia ponúka, veľmi prívetivé.

Verzia: 4.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5.0
Aktuálna cena: Zdarma

Stylish Calculator

Ak hľadáte jednoduchú kalkulačku a potrpíte si na jej dizajn, prípadne na možnosti úpravy používateľského rozhrania, Stylish Calculator by mohla byť aplikácia určená priamo pre vás. Kalkulačka ponúka všetky základné a pokročilejšie výpočty. K dispozícii máte množstvo skinov či pozadí, ktorými si jednoducho vyšperkujete dizajn svojej kalkulačky podľa seba.

Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

RealCalc

Táto kalkulačka ťaží z dizajnu klasickej kalkulačky. Jedná sa o veľmi kvalitnú a výkonnú aplikáciu, ktorá dokáže vypočítať takmer čokoľvek. V Google Play sa teší obrovskému množstvu stiahnutí a výborným recenziám.

Verzia: 2.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Mi Calculator

Kalkulačka, ktorá sa nachádza v používateľskej nadstavbe MIUI od Xiaomi a patrí medzi vaše najobľúbenejšie. Už na prvý pohľad zaujme jej dizajn, ktorý je iný, no vyzerá veľmi dobre. Zvládne vypočítať všetky základné príklady, ale pripravená je aj na tie pokročilejšie. Obsahuje napríklad aj prepočty kurzov či konverzie rôznych jednotiek. Jedná sa o akéhosi komplexného pomocníka.

Verzia: 10.0.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.0.14
Aktuálna cena: Zdarma

Mobi kalkulačka

Jednoduchá a rýchla kalkulačka, ktorá ponúka aj vedecké výpočty. Zaujme svojím dizajnom a možnosťami zmeny používateľského rozhrania. Aplikáciu môžete ešte poznať aj pod starým názvom Cube Calculator.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na správu súborov | Tipy čitateľov

Náš tip
Najlepšie Android kalendáre | Tipy čitateľov

Náš tip
Najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok | Tipy čitateľov

7.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+