MojAndroid

Po neuveriteľnom úspechu mobilnej hry s rozšírenou realitou Pokémon Go od štúdia Ninatic bolo len otázkou času, kedy začnú pribúdať podobné tituly. Jedným z nich je očakávaná hra zo sveta Harry Potter: Wizards Unite, ktorej sa dočkáme už v blízkej dobe. Druhou pripravovanou novinkou je zase niečo zo sveta dinosaurov a príbeh je spojený so známym Jurským Parkom. Hra sa má presnejšie nazývať v angličtine Jurassic World: Alive a pochádza od herného štúdia Ludia Games. Do obchodu Play by mala dosraziť v priebehu jari. Štúdio pritom už má s touto tematikou skúsenosti. Vyvinuli už dve hry na motívy Jurského Parku.

Zaujímavosťou je, že hra je už teraz uvedená v Google Play a ponúka niekoľko náhľadov v podobe obrázkov hry. Môžeme si tak spraviť približný obraz gampelayu. Samozrejmosťou budú súboje jednotlivých dinosaurov, no oproti hre od Nianticu tu bude zrejme možné tvoriť si aj vlastné hybridné tvory. Tiež tu nebudú chýbať ani bitky v reálnom čase hráč proti hráčovi. Predpokladá sa, že v hre bude možné robiť nákupy, čo môže trochu demotivovať niektorých hráčov. Zaujímavosťou je, že na screenshotoch sa objavuje až dvojica platobnej meny, takže uvidíme, ako presne majú tvorcovia premyslený tento model.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Ak si želáte dostávať aktuálne informácie ohľadom Jurassic Park: Alive, navštívte aplikáciu v Google Play.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+