MojAndroid

Spoločnosť Google prináša júnový bezpečnostný balíček pre svoje vlajkové Android zariadenia. Táto aktualizácia by mala priniesť viaceré vylepšenia na poli Bluetooth či Wi-Fi konektivity. Aktualizácia rieši tiež kritické zraniteľnosti pre vybrané smartfóny zo série Pixel a Nexus.

Náš tip
Zariadenie Google Pixelbook ide dole s cenou. Hneď o 250 dolárov
Náš tip
Google Pixel 3: Objavili sa nové informácie o očakávanom smartfóne

Vylepšenia pre Google Pixel 2 a Pixel 2 XL

Nová softvérová aktualizácia prináša vylepšenia aj pre aktuálne vlajkové smartfóny Google Pixel 2 a Pixel 2 XL. Táto dvojica zariadení by mala dostať vylepšenia na poli antén, čo by malo zlepšiť prijímanie signálu aj v oblastiach z horším pokrytím. Model Pixel 2 XL dostáva tiež vylepšenia pre proximity senzor a “Always On” displej.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Google aktuálne vypustil súbory OTA aktualizácie, ktoré je možné nainštalovať manuálne. Na štandardnú OTA aktualizáciu si však majitelia zariadení ešte budú musieť pravdepodobne niekoľko dní počkať. Kódové označenie aktualizácie je pre smartfóny Pixel 2 a Pixel 2 XL OPM2.171026.006.C1 resp. OPM4.171019.021.E1. Pre zariadenia Google Pixel, Pixel XL a Pixel C to bude OPM4.171019.021.D1 a pre smartfóny Nexus 5X a Nexus 6P následne OPM6.171019.030.B1.

Náš tip
Google Pixel 2: Google to jednoducho vie | RECENZIA
Náš tip
Google Pixel: Používateľský zážitok nadovšetko | RECENZIA

Dostali ste už novú softvérovú aktualizáciu? Akú verziu zabezpečenia systému Android používate na vašom zariadení? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.6.2018
Zdroj: gsmarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+