MojAndroid

Hoci je to možno pre niekoho zarážajúce, tituly typu Candy Crush sú fenoménom moderného mobilného hrania. Jednoduché ovládanie a zdanlivo nekonečné množstvo levelov sú obrovským lákadlom pre množstvo používateľov, ktorí navyše môžu kombinovať hranie na počítačí s hraním na telefóne. Vo väčšine prípadov ale ide o jednotvárne hry, ktoré sa od seba líšia maximálne grafikou a niekoľkými detailami. Hra Jungle Crush síce tiež neponúka revolučný herný princíp, no oproti klasickým titulom je obohatená o niekoľko zaujímavých vylepšení, ktoré robia hranie zaujímavejším a zábavnejším.

Vývojári o hre tvrdia, že Jungle Crush je kombináciou hier Tetris, Candy Crush a Heartstone. Z každého žánra si pritom hra berie niečo. Pre absolvovanie levelov tu budete musieť riešiť klasické hlavolamy spájaním rovnakých útvarov a predmetov, aby vám zmizli z hracieho poľa. Popritom ale bude zbierať rôzne gemy, ktoré vám pomôžu v napredovaní. Okrem toho ale v hre nájdete množstvo postáv z džungle, ktoré tiež budete musieť v priebehu hrania zbierať a ktoré vám v konečnom dôsledku tiež pomôžu zdolávať čoraz náročnejšie levely.

Tých je v hre viac než dosť a aj stúpajúca náročnosť sa postará o dlhé hodiny hrania a zábavy. Okrem zbierania priateľských postáv tiež budete musieť ničiť nepriateľov, a tak budete v hre kombinovať štýly arkády a hlavolamov. Hra je ale zároveň veľmi intuitívna a vtipná grafika a celkové prevedenie hry sú základom pre to, aby ste hru neodinštalovali po prvom spustení. Zrejme vám nemusíme hovoriť, aký platobný model vývojári zvolili – titul si z obchodu Play môžete stiahnuť zadarmo, no pripravte sa na množstvo mikrotransakcií.

Verzia: 1.03.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.03.3
Aktuálna cena: Zdarma

13.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+