MojAndroid

JetAudio je prehrávač, ktorý umožňuje prehrávať množstvo formátov hudobných súborov. Medzi inými nájdeme také formáty ako .wav, .mpc, .spx, .wv, .ape.

Aplikácia ponúka aj niekoľko možností, ako si prispôsobiť počúvanie hudby prostredníctvom niekoľkých nastavení  BBE, BBE ViVA, Wide, X-Bass.  V ponuke je aj 10 pásmový ekvalizér, ktorý ponúka až 32 predvolieb.

V aplikácii nájdeme aj množstvo ďalších funkcií, ktoré rozširujú možnosti tohto sofistikovaného prehrávača. Navyše JetAudio pre Android má aj v celku prijateľný vzhľad.

V Google Play Store je zatiaľ k dispozícii JetAudio v základnej verzii, no vývojári sľubujú, že čoskoro sa objaví verzia, ktorá ponúkne používateľom ešte omnoho viac. Vo verzii „Plus“ by sa mala objaviť možnosť vylepšenia prostredníctvom BBE a ViVa a nemali by sa objavovať reklamy.

Ak hľadáte zaujímavý a funkciami nabitý prehrávač, určite by ste mali vyskúšať JetAudio. Ak s ním máte navyše skúsenosti aj prostredia Windows a zapôsobil na vás, voľba v tomto prípade je viac než jasná.

Zdroj, foto: Google Play Store

jetAudio Basic
JetAppFactory
Verzia 1.0.1 (26. 5. 2012)
Veľkosť 5,0 MB
2.3.3+

Zadarmo
28.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+