MojAndroid

Vskutku zaujímavá štúdia z dielne Buzzsumo ukázala, čo zaujíma používateľov Facebooku najviac a to najmä v sekcii videí. Buzzsumo sa špecializuje na sledovanie popularity určitých aspektov a v princípe vyhodnocuje to, čo je u používateľov najviac populárne. Teraz prichádzajú výsledky sledovania videí na Facebooku.

Jedlo, jedlo a jedlo

Náš tip
Facebook pre Android prináša nový dizajn, ktorý bude šetriť naše oči

V rámci výskumu bolo analyzovaných približne 100 miliónov videí na Facebooku. Výsledky prinášajú zaujímavé hodnotenie. Najviac používateľov zaujímajú videá, ktoré zobrazujú jedlo. Môže ísť o rôzne rýchle tipy na recepty alebo priamo výsledky varenia či rôzne ochutnávky. Sortiment videí, ktoré zobrazujú jedlo je skutočne široký.

Výsledky zo sledovania tematiky videí na Facebooku od Buzzsumo.

So skutočne veľkým odstupom skončili na ďalších priečkach v rebríčku Fashion/Beauty videá, domáce zvieratká a DIY videá. Jedlo je tak aktuálne skutočne bezkonkurenčným lídrom v oblasti popularity videí na Facebooku.

Náš tip
Facebook prichádza do Číny! Zatiaľ však len nepriamou cestou

Nahrávate videá na Facebook? Akej tématike sa obvykle venujete? Máte radi videá, ktoré ponúkajú rýchle recepty alebo tiež ochutnávky? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom :-)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: engadget

29.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+