MojAndroid

Bezdrôtové slúchadlá s dizajnom “okolo krku” majú svojich priaznivcov ale tiež odporcov. Mimo toho však obvykle ponúkajú aj lepšiu výdrž na jedno nabitie v porovnaní s “reálne” bezdrôtovými slúchadlami. Jednou z noviniek na výstave IFA 2017 v sekcii IFA ShowStoppers sú aj bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 25e.

Potešia cenou aj výdržou

Náš tip
Jabra Elite Sport sú skutočne bezdrôtové slúchadlá do uší, konkurujú Gear IconX

Nové slúchadlá ponúknu pomerne slušnú výdrž až 18 hodín prehrávania na jedno nabitie (slúchadlá tejto kategórie ponúkajú obvykle približne polovicu). Kvalita zvukového výstupu bude známa až po otestovaní, avšak slúchadlá okrem výdrže a prevedenia okolo krku ponúknu aj vskutku zaujímavú štartovaciu cenovku na hodnote približne 79 dolárov.

Slúchadlá sú vybavené certifikáciou IP 54 a mikrofónom s odolnosťou voči vetru. Pásik medzi slúchadlami následne ponúka viac stupňov ohýbania. K dispozícii je tiež špeciálne tlačidlo pre aktiváciu hlasového asistenta ako Siri či Google Now. Toto tlačidlo sa nachádza medzi tlačidlami na reguláciu hlasitosti a používateľovi takisto umožňuje prepínanie medzi hovormi, čítanie správ alebo zmeniť skladbu bez toho, aby ste vytiahli svoj smartfón z vrecka.

Náš tip
RECENZIA | Jabra Sport Coach: Bezdrôtové športové slúchadlá

Slúchadlá Jabra Elite 25e budú dostupné v oficiálnom e-shope a vybraných maloobchodných predajniach na americkom a kanadskom trhu už začiatkom októbra 2017. Ak máte záujem o tieto slúchadlá, môžete si ich tiež predobjednať prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu.

Predobjednať slúchadlá Jabra Elite 25e

Za pozvanie na IFA 2017 ďakujeme spoločnostiam Lenovo a Samsung.

Zdroj: phonearena

2.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+