MojAndroid

Mobilné hry na motívy populárnych televíznych seriálov sú už bežnou záležitosťou televíznych spoločností. Po Walking Dead alebo Game of Thrones sa nedávno dočkal aj populárny Westworld. Jeho mobilná hra sa dokonca stretla so žalobou zo strany spoločnosti Bethesda. Ďalším seriálom, ktorý by mal dostať vlastnú mobilnú hru, by mal byť kultový sitcom It’s Always Sunny in Philadelphia. Ten rieši život štyroch priateľoch, ktorí vedú spoločný írsky bar v južnej Philadelphii. Postavy v seriáli majú svojské postoje a často riešia kontroverzné témy ako potraty, rasizmus, incest alebo pedofíliu. V seriáli hrá aj legendárny herec Danny DeVito. V septembri by mala mať premiéru už 13. séria seriálu a v tom čase sa pravdepodobne objaví aj jeho mobilná hra.

Ponesie názov It’s Always Sunny: The Gang Goes Mobile a objavia sa v nej všetky populárne postavy seriálu. Konceptom príbehu hry by malo byť, že Frank (Danny DeVito) zvolá “gang”, aby skryli špinavé peniaze od federálov. To samozrejme Mac, Dennis a Dee odmietnu, takže všetká práca ostáva na Charliem. V hre by sa mali objaviť aj príbehové linky a ikonické momenty zo seriálu, ktoré potešia každého fanúšika. Ak patríte k nim, tak sa môžete zaregistrovať na oficiálnej webovej stránke, aby sa k vám hra dostala okamžite po vydaní.

12.7.2018
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+