MojAndroid

Už dlhšie používame na našich Android smartfónoch launchery, ktoré majú množstvo možností a funkcií. Jednou z nich je aj možnosť zmeny ikon, ktoré s obľubou meníme na pravidelnej báze. Jeden balíček ikon nás však v poslednej dobe zaujal viac než iné. Jeho názov je Isometric Icon Pack a v oblasti ikon ide o (konečne) niečo nové. V čom sa odlišuje? Grafika ikon je inšpirovaná hrou Minecraft a každá z ikon má tvar kocky.

isometric-icon-pack-1 isometric-icon-pack-2

Náš tip
VYBERÁME | Najkrajšie ikony pre váš Android

Balíček stojí v obchode Play 0,88 eura, čo nie je vôbec veľa, a jeho kúpou získate viac ako 400 ikon upravených do tvaru kocky. Rozlíšenie každej z ikon je 192 x 192 pixelov a aplikovať ich môžete v aplikáciách Nova Launcher, Apex Launcher, ADW Launcher, Action Launcher Pro, Aviate Launcher, Holo Launcher, Smart Launcher aj v alternatívnej CyanogenMod ROM. Zaujímavou je aj možnosť nahlásiť ikonu, ktorá nie je upravená a developer ju doplní v ďalšej aktualizácii. Ak sa vám tieto ikony páčia, môžete si ich zakúpiť pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.27
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.27
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: Zdarma

29.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+