MojAndroid

Očakávaná hra od herného vývojára Gameloft, Iron Man 3, je už dostupná na Google Play. Ako sme vás už nedávno informovali, v hre sa vžijete do role miliardára Tonyho Starka, ktorý v prezlečení za železného muža bojuje proti AIM (Advanced Idea Mechanics), teroristickej organizácii známej z Marvell komixov. Podobne ako populárny Temple Run, aj Iron Man 3 prichádza vo vyhotovení nekonečnej behačky. Vašou úlohou bude lietať nad mestom a vyhýbať sa nepriateľským strojom, ničiť prekážky, ktoré vám stoja v ceste, zneškodňovať nepriateľov alebo uhýbať sa vozňom v tuneloch.

Iron Man 3

V hre budete plniť rôzne misie, ktoré sa odohrávajú na rôznych miestach v Malibu Shores, New York City alebo Číne. Jednotlivé levely sú generované náhodne, čo znamená, že ani pri opakovaní alebo zabití, nebudete čeliť tým istým neprieteľským jednotkám a prekážkam. V Iron Man 3 budete bojovať proti štyrom zloduchom známych z Iron Man komiksov: Crimson Dynamo, Ezekiel Stane, Living Laser a M.O.D.O.K. V hre sa môžete ďalej tešiť na kvalitnú grafiku a 18 rôznych oblekov.

Iron Man 3_2 Iron Man 3_3

Hra je zadarmo dostupná na Google Play, ale ako sme už avízovali v predchádzajúcich článkoch, budete môcť svoj progres v nej urýchliť prostredníctvom mikro transakcií, nákupom rôznych herných vylepšení.

25.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+