MojAndroid

Spoločnosť Gameloft predstavila svoju novú akčnú RPG hru Iron Blade ešte v marci tohto roku. Dostupnosť hry bola ale obmedzená, čo sa teraz mení.

Staňte sa templárskym hrdinom

Hru Iron Blade si už bez problémov môžete stiahnuť z obchodu Play, prípadne aj z App Store pre zariadenia iOS. Hra sa odohráva v stredoveku, kde sa budete musieť zhostiť úlohy templárskeho hrdinu. S tým sa vydáte do bojov naprieč stredovekou Európou, no nebudete to mať ľahké. V ceste vám budú stať nepriatelia, z ktorých mnohí budú disponovať rôznymi magickými schopnosťami.

Našťastie, schopnosti budete mať k dispozícii aj vy. Okrem tých budete môcť postupne zlepšovať aj obranu vášho hradu, ktorý bude v prípade vášho súboja s démonmi zraniteľný.

Okrem zaujímavého príbehu hra ponúka aj inovatívny bojový mechanizmus. Ten je založený na gestách špeciálne prispôsobených pre dotykové ovládanie. K dispozícii je veľké množstvo kombinácií, vďaka čomu si každý hráč bude môcť osvojiť vlastný štýl súboju.

Iron Blade: Mikrotransakcie nemôžu chýbať

Hra zaujme aj veľmi peknou grafikou, ktorá je ale pomerne náročná aj na hardvér zariadenia. Hoci minimálne hardvérové požiadavky hovoria iba o dvojjadrovom procesore a 2 GB RAM, pre optimálny herný zážitok budete zrejme potrebovať výkonnejšie zariadenie. Samozrejmosťou v tomto žánri mobilných hier sú aj mikrotransakcie, takže ak budete mať problémy s napredovaním, za pár eur môžete svoj postup urýchliť.

Verzia: 1.5.1a
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.1a
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

30.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+