MojAndroid

Niekedy je dobr├ę a u┼żito─Źn├ę pre va┼íe mozgov├ę z├ívity potr├ípi┼ą myslenie sadov h├ídaniek, hlavolamov a in├Żch r├ębusov. Aj aplik├ícia┬áIQ test ­č窭čç░ od autora digerati.cz sa rad├ş medzi tie, ktor├ę v├ís don├║tia prem├Ż┼í─ża┼ą aj nad nie─Ź├ş in├Żm, ne┼ż je sladk├Ż sp├ínok a klob├ísa v chladni─Źke. Ako bonus v├ím tento IQ Test aj zmeria hodnotu v├í┼ího inteligen─Źn├ęho kvocientu (teda aspo┼ł pribli┼żne).

Cel├ę sa to stup┼łuje, no zabra┼ą v├ím daj├║ v┼íetky

Na za─Źiatku tohto testu ste v kr├ítkosti obozn├ímen├Ż s t├Żm, ako tento test vznikol. Pod─ża autora je tento test┬ávariantom Ravenovych ┼ítandardn├Żch progres├şvnych matr├şc. Tie┬áv roku 1936 vyvinul ako neverb├ílny test abstraktn├ęho myslenia. V popise je ─Ćalej uveden├ę, ┼że t├Żmto testom inteligencie sa testuje pochopenie komplexnosti vzorov, schopnos┼ą uklada┼ą a vybavova┼ą si inform├ície. Samozrejme nie s├║ v├Żsledky tohto testu ├║plne presn├ę.

Na za─Źiatku v├ís okrem kr├ítkeho predstavenia testu ─Źak├í aj dotaz oh─żadom pou┼żitia osobn├Żch ├║dajov
Na za─Źiatku v├ís okrem kr├ítkeho predstavenia testu ─Źak├í aj dotaz oh─żadom pou┼żitia osobn├Żch ├║dajov

Za─Ź├şnate ve─żmi jednoduch├Żm dop─║┼łan├şm dielikov do obrazcov. Po prv├Żch dvadsiatich si mo┼żno poviete “to je ale jednoduch├ę!”, no ─Źoskoro sa sranda skon─Ź├ş. Hlavne ot├ízky ako 35 n├ím vzali aj nieko─żko min├║t ─Źasu. Ten sa odpo─Ź├ştava v dolnej ─Źasti, aby nep├┤sobil stresuj├║co. Najviac v├ís bud├║ znerv├│z┼łova┼ą reklamy. Tak┼że je dos┼ą pravdepodobn├ę, ┼że v├ím uprostred d├┤le┼żit├ęho my┼ílienkov├ęho pochodu vysko─Ź├ş reklama na letgo.

Na konci testu v├ís (po ─Ćal┼íej reklame na cel├Ż displej) aplik├ícia obozn├ími s v├Żsledkom testu. Op├Ą┼ą podot├Żkame, ┼że v├Żsledky s├║ ─Źisto orienta─Źn├ę. Po─Źas n├í┼ího testu sme napr├şklad dosiahli hodnotu 125 bodov IQ.

IQ test ­č窭čç░: Sk├┤r z├íbava, no predsa v├ís prin├║ti rozm├Ż┼í─ża┼ą

Napriek tomu, ┼że sa nejedn├í o prav├Ż IQ test, stoj├ş t├íto aplik├ícia za vysk├║┼íanie. Ak chcete zaplni┼ą polhodinu vo─żn├ęho ─Źasu nie─Ź├şm u┼żito─Źn├Żm, ur─Źite si stiahnite┬áIQ test ­č窭čç░. Vyu┼żi┼ą na to m├┤┼żete aj n├í┼í widget, ktor├Ż sa nach├ídza ni┼ż┼íie alebo tento link.

4.10.2018

Pravidlá diskusie

Port├íl MojAndroid.sk si vyhradzuje pr├ívo zmaza┼ą neslu┼ín├ę, rasistick├ę a vulg├írne pr├şspevky, ako aj osobn├ę ├║toky na redakciu, ─Źi diskut├ęrov v koment├íroch pod ─Źl├ínkom bez ─Ćal┼íieho upozornenia. V pr├şpade uverej┼łovania odkazov na extern├ę str├ínky, je koment├ír automaticky preposlan├Ż do redakcie na schv├ílenie.

+