MojAndroid

Apple a jeho najnovší iPhone 6 Plus sa v posledných týždňoch stali terčom posmechu vo vzniknutej kauze #bendgate. V nej sa ľudia posmievali Apple za to, že jeho najnovšie zariadenie s 5,5 palcovým displejom sa ohýba. A hoci išlo pravdepodobne len o ojedinelý problém (Apple zaznamenal iba 9 prípadov ohnutých iPhonov), na internete sa razom objavilo desiatky posmešných videí a najrôznejších vtipných obrázkov.

Náš tip
Ohnutý iPhone 6 Plus kraľuje internetu, pozrite si vtipné komentáre a obrázky

Apple však nečelil len problémom s konštrukciou svojich zariadení, ale aj operačným systémom iOS 8, ktorý po aktualizácii vykazoval viacero chýb a na smartfónoch spoločnosti znemožnil napríklad telefonovanie. Teraz sa objavili sťažnosti na to, že iPhone 6 trhá vlasy. Dôvodom má byť malá štrbina v mieste, kde ochranné sklo displeja prechádza do hliníkovej konštrukcie. Podobnú medzeru, ale väčšiu, má napríklad aj Samsung Galaxy Note 4.

Na Twitteri sa objavilo niekoľko prípadov majiteľov, ktorí sa sťažujú ma zachytávanie vlasov pri telefonovaní. Toto však podľa mňa nie je dôvod na reklamáciu alebo vrátenie zariadenia, väčšina majiteľov tento problém pravdepodobne nikdy nepocíti a verím tomu, že by sa našli aj ďalšie smartfóny, ktoré občas za vlasy potiahnu. Aké máte skúsenosti vy? Stáva sa vám, že pri telefonovaní vám občas smartfón vytrhne vlasy? Dajte nám vedieť v diskusii.

Zdroj: businessinsider

7.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+