MojAndroid

Ak ste majiteľom tabletu a máte radi strategické hry s motívom ovládnutia sveta robotmi, tak čítate správny článok. Spoločnosť Invictus totiž priniesla pre platformu Android a konkrétne pre tablety zaujímavú hru Greed Corp HD, ktorá spĺňa vyššie uvedené požiadavky. Hra, ktorá je dostupná na mnohých herných zariadeniach ako Xbox 360, PlayStation 3 či na PC je teraz dostupná aj pre Android a je dostupná bezplatne na Android Markete. Táto stratégia, ktorá bola ocenená mnohými titulmi je situovaná do sveta Steam-Punk a prináša dlhotrvajúcu kampaň a vysoko nastaviteľný multiplayer pre až 4 hráčov.

Nájdi tú správnu rovnováhu medzi zberom prostriedkov z krajiny, ktoré využiješ pri výrobe tvojich najnovších vojnových strojov a medzi tým, že sa budeš chrániť pred protivníkmi, aby si ostal čo najdlhšie nažive. Vyber si jeden zo štyroch národov – Pracujúci kartel, Militaristickú ríšu, Slobodných murárov alebo Pirátskych obchodníkov. Znič svojich nepriateľov alebo pôdu, na ktorej stoja, predtým, ako oni znižia teba a tú tvoju zem.


Ak ste mali tú česť a už ste sa s týmto herným titulom stretli na jednej zo spomínaných herných konzol, tak viete, o čo tu ide. Ak ste tú možnosť nemali, tak pozorne čítajte, čo Greed Corp HD ponúka:

  • dokopy až 36 máp
  • multi-player až pre 4 hráčov
  • veľa možností nastavenia multi-playera – hrajte proti priateľovi v lokálnej sieti, proti počítaču alebo proti online hráčom
  • na výber máte až z 3 úrovní obtiažnosti
  • svoje skóre si môžete porovnávať v Leaderboards – tabuľkách s najlepším skóre

Čo Greed Corp HD ponúka si môžete pozrieť aj na nasledujúcich videách.

Oficiálny trailer

Gameplay

Recenzia na hru od AndroidApps.com

Táto hra je určená výhradne pre tablety s Androidom 2.2 a vyšším a z Android Marketu ju stiahnete zadarmo aj pomocou nasledujúcich odkazov:

Greed Corp HD
Invictus
Verzia 1.1.2 (2. 11. 2011)
Veľkosť 42 MB
2.2+

Zadarmo

Zdroj: AndroidPolice

1.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+