MojAndroid

Predstavte si svet, do ktorého sa zobudíte sám. Jediný živý. Navôkol len temnota a nemŕtvi, ktorí sa vás snažia dostať. Presne o tom je najnovšia hororová zombie hra Into the Dead od herného štúdia PIPKOK. A vaša úloha v nej je jednoduchá. Bežte, len čo vám nohy stačia, aby ste unikli vyblednutým tváram, ktoré na sebe majú stopy po krvi.

into-the-dead-main

Cieľ hry Into the Dead je veľmi jednoduchý. Musíte uniknúť zombiekom, ktorí sa vás snažia chytiť popri tom, ako pomedzi nich bežíte. Vašu postavu môžete ovládať pomocou pohybu prstov po obrazovke alebo akcelerometrom, podľa toho, ako si nastavíte hru pri prvom spustení. Svoje šance na prežitie zvyšujete zbieraním alebo zakúpením zbraní ako pištoľ, samopal či motorová píla, pomocou ktorých v nasledujúcich kolách ničíte zombiekov, ktorí vám stoja v ceste. Stačí však, aby vás jeden z nich chytil a je koniec.

into-the-dead-4 into-the-dead-3 into-the-dead-2 into-the-dead-1

Into the Dead prináša naozaj výborné spracovanie po grafickej aj zvukovej stránke a kvôli náročnejšej grafike si túto hru zahráte plynulo len na lepšie vybavených Android zariadeniach. S ostatnými hráčmi sa môžete porovnávať na základe nahraného skóre, ktoré sa zvyšuje každým ďalším metrom, ktorý v poli nepriateľov prebehnete. V hre sú okrem zbraní v poli dostupné aj platby za reálne peniaze, ktoré vám následne umožňujú zakúpenie extra zbraní, rýchlych štartov a ďalších vylepšení, ktoré vám pomôžu v hre.

Ak ste fanúšikom hororov a zombie, tak by vám hra Into the Dead rozhodne nemala vo vašom Android zariadení chýbať. Je naozaj precízne spracovaná a najlepší výsledok dosiahnete, pokiaľ ju budete hrať v tme. Ak sa ale bojíte, tak to radšej nerobte, môže vám priniesť naozaj nechcené sny. Into the Dead sťahujte pomocou nášho widgetu nižšie z Google Play Store zadarmo. Príjemné hranie!

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

30.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+