MojAndroid

Z dielne herného štúdia PIKPOK prichádza do Obchodu Play celosvetovo herný titul Into the Dead 2. Ide o pomerne očakávaný herný titul, ktorý bolo možné prostredníctvom Obchodu Play aj predbežne zaregistrovať. Teraz prichádza oficiálne a boj o prežitie po zombie apokalypse sa tak môže začať naplno.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 40. týždeň 2017

Na štýl populárneho seriálu

Poznáme seriál The Walking Dead? V tom prípade budeme ako doma v prostredí hry Into the Dead 2. Protivníci, ktorí vás chcú zabiť sú všade a ponuré prostredie či dynamický soundtrack vás dokonale prenesú na hrôzostrašné vyľudnené miesta, kde jediným (zatiaľ) živým tvorom budete práve vy.

Hra ponúka veľmi dobré grafické spracovanie a široké množstvo prostredí, zbraní, útočníkov, ale aj prostriedkov na svoju ochranu. V rámci hry nájdete stovky výziev a množstvo levelov, ktoré musíte prekovať s cieľom – prežiť. Adrenalín, trpezlivosť, logika, ale aj rýchlosť si v rámci tohto herného titulu prídu na svoje.

Into the Dead 2 si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. V priebehu hrania sa však stretnete s poplatkami v podobe in-app nákupov a to konkrétne v hodnote 1,09 – 54,99 eur.

Verzia: 1.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

13.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+