MojAndroid

Nedávno sme priniesli článok s najlepšími prehliadačmi, ktoré používame v redakcii a nejakým spôsobom nás zaujali. Zároveň sme vás vyzvali, aby ste odporučili tie svoje, na ktoré nedáte dopustiť. Väčšina z vás, našich čitateľov, sa s nami stotožnila a používa tie, ktoré boli v predchádzajúcom článku. Našli sa však aj takí, ktorí používajú iné. Tu sú vaše tipy na najlepšie prehliadače pre Android.

Opera Mini

Tento prehliadač bol pôvodne určený pre používateľov, ktorí nemajú dostatočne veľký dátový balík. Presne pre týchto používateľov slúži aj teraz, pokiaľ chcete minúť čo najmenej dát, Opera mini bude tou najlepšou voľbou. Obsahuje režim úspory dát, čiže každú stránku, na ktorú idete, načíta tak, aby ste ušetrili čo najviac cenných bajtov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Via Browser

Jednoduchý a rýchly internetový prehliadač, ktorý dokáže plne nahradiť váš aktuálny. Ponúka všetky funkcie, ktoré by správny prehliadač mal mať. Výhodou je nižšia dátová náročnosť a dobre pobeží aj na smartfónoch s nižším výkonom. Obsahuje aj integrovaný prekladač a nechýba ani obľúbený tmavý režim.

Verzia: 3.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

Maxthon Browser

Maxthon je už na trhu nejaký ten rôčik. Za ten čas sa z tohto prehliadača stala kvalitná aplikácia, ktorá určite nesklame. Vzhľad používateľského rozhrania je veľmi vydarený, rovnako nechýba ani šetriaci režim. Pre tých s nižším dátovým balíčkom sa určite môže hodiť. Optimalizácia je zvládnutá výborne a prehliadač beží bez problémov.

Verzia: 4.5.10.1300
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5.10.1300
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie launchery pre Android | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie Android kalendáre | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok | Tipy čitateľov
28.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+