MojAndroid

Hoc internetom sa len nedávno šírila informácia o tom, že HTC na projekte inteligentných hodiniek nepracuje, pravda zdá sa bude iná. Notoricky známy Even Blass, vystupujúci pod menom @evleaks, na Twitteri pridal správu, podľa ktorej sa nielenže hodiniek dočkáme, ale dokonca aj vieme presne kedy. A ak sa na hodinky od HTC tešíte, zaznačte si do kalendára dátum 6.júna. Na druhej strane, ak sme vás potešili, optimizmus nie je úplne na mieste. Even totiž informoval o dátume uvedenia HTC hodiniek aj v minulosti, a síce vo februári, aj v apríli. A keďže hodinky zatiaľ na ruke nenosíme, ani jedenkrát sa jeho tvrdenia neukázali ako pravdivé. Je preto otázne, či sa nemýli aj teraz.

O hodinkách zatiaľ nič viac nevieme, ale podľa dátumu vydania môžeme očakávať prvé informácie, prípadné úniky už v najbližšej dobe. HTC by sa tak pridalo k viacerým veľkým výrobcom ako Samsung, LG, či napríklad Apple, ktorí už svoje zariadenia majú a niektorí dokonca hneď niekoľko.

Náš tip
Vyberáme inteligentné hodinky pre geekov, gentlemenov aj športovcov

Zdroj: Androidauthority

4.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+