MojAndroid

Ešte pred pár rokmi boli robotické vysávače prepychom. Vďaka čínskym výrobcom sa však dostávajú k čoraz väčšiemu počtu používateľov. Výhodou je, že za nízku cenu dostanete funkcie, ktoré majú štandardne iba vysávače z najvyšších radov, ktorých cena sa často šplhá k 1000 eurám. Našťastie, kúpiť si môžete aj oveľa dostupnejšie riešenia, ako tento vysávač DEALDIG Robovacuum 8 s fantastickou cenovkou.

Skvelé funkcie, ešte lepšia cena

Aj napriek nižšej cene sa nemusíte obávať slabej výbavy, práve naopak. Vysávač má výkon 22W a sací výkon 1 000 PA. Naviguje sa pomocou gyroskopu a k dispozícii je päť čistiacich režimov. Samozrejmosťou je schopnosť vyhýbať sa prekážkam, schodom a stenám.

Toto je ale základná výbava, ktorá je typická aj pre lacnejšie zariadenia. Okrem toho tu však nájdete aj ďalšie funkcie, ktoré sú už skôr výsadou vyšších produktových radov. Vysávač má napríklad schopnosť sám sa vrátiť na dobíjaciu stanicu. Zároveň je pripojený k Wi-Fi a môžete ho plnohodnotne ovládať prostredníctvom aplikácie. K dispozícii je monitorovanie v reálnom čase, ovládanie na diaľku, plánovanie upratovania či dokonca ovládanie hlasom.

Špeciálna akcia s promo kódom

Vysávač so všetkými týmito funkciami pritom nemusí stáť 800, 600, 400 a dokonca ani 200 EUR. Vysávač DEALDIG Robovacuum 8 môže byť teraz váš už za 145 EUR aj s poštovným. Stačí, keď si ho objednáte prostredníctvom tohto odkazu a pri nákupe použijete promo kód GBSA0004.

25.1.2019
Zdroj: GearBest

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+