MojAndroid

HTC tento rok nepredstaví žiadne inteligentné zariadenie určené na nosenie na ruke. Potvrdila to hlava spoločnosti pre Ameriku, Jason Mackenzie, ktorý sa nechal počuť, že hodinky síce mali vyjsť niekedy v tomto období, no podľa neho stále nie sú pripravené. Ďalej informoval, že najskôr sa hodiniek od HTC dočkáme v priebehu budúceho roka, pravdepodobne niekedy v jeho prvej polovici.

Taiwanský výrobca sa s výrobou vlastných hodiniek oneskoril, väčšina renomovaných výrobcov už svoje nositeľné zariadenia predstavili. Môže sa tak stať, že HTC príde s vlastným produktom neskoro. Zároveň má však dostatok času na to, aby v hodinkách výrobca ponúkol niečo nové a možno aj prelomové, čo iné modely neponúkajú. Drew Bamford, vedúci tímu HTC Creative Labs poznamenal, že žiadny zo súčasných výrobcov nepoňal výrobu hodiniek správne. Uvidíme teda, s čím HTC nakoniec príde. Hodinky však majú údajne “vyčnievať z davu” a ponúknu unikátny dizajn a funkcie.

Zdroj: gsmarena

8.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+