MojAndroid

Na základe patentových prihlášok už vieme, že spoločnosť Samsung pracuje na vlastnej verzii inteligentných hodiniek, ktoré by sa s najväčšou pravdepodobnosťou mali nazývať Galaxy Gear. Mohli sme vidieť aj koncept dizajnu, ktorý bol vypracovaný na základe všetkých únikov informácií a niektorí z vás vyjadrili záujem o tento produkt. Zdá sa, že ich predstavenie už nie je príliš vzdialené. Portálu SamMobile sa totižto podarilo získať informácie, podľa ktorých budú hodinky Galaxy Gear odhalené deň pred veľtrhom IFA 2013 na tlačovej konferencii UNPACKED Episode 2, kde sa objaví aj Samsung Galaxy Note III.

Galaxy Gear 4

Hodiny Samsung Galaxy Gear vystupujú pod modelovým označením SM-V700 a budú prezentované ako príslušenstvo pre mobilné zariadenie Samsung Galaxy. Hoci presné informácie o tom, aký hardvér bude súčasťou novinky zatiaľ nepoznáme, je veľmi pravdepodobné, že ponúknu flexibilný OLED displej, vzhľadom na dizajn v patentových podaniach. SamMobile prisľúbil, že už čoskoro zverejní ďalšie informácie, takže sme zvedaví, či sa Samsungu podarilo vyrobiť hodinky, ktoré budú mať globálny úspech.

Náš tip
Inteligentné hodinky od Samsungu sa budú nazývať Galaxy Gear [Dohady]

Zdroj: sammobile

14.8.2013
 • Peter

  Len aby pri tom zabugovanom Samsung softvery ukazovali aspon presny cas ze to obcas aj cislo vytoci to bude klasicka pridana hodnota omielana v reklame za 600€..:-)

  • Jakub

   Zabugovaný? Držal som v ruke už všeljake smartfóny s rôznymi nadstavbami všetky idú plynulo, pokiaľ do nich nenadrbeš 200 aplikácii. Mal som viac menej posledné 4 roky len samsung a to S, S2, S3 a momentálne mám NOTE II a nevidím a ani som si nikdy nevšimol, že majú zabugovaný software…Akurát S3 mala problém s reštartovaním sa ale vyriešila to aktualizácia takže neni o čom…

   • juff

    Staci tam dat nejake pekne pohyblive pozadie, nastavit zopar widgetov a tych aplikacii uz nemusis mat tak vela, aby to islo veeelmi pomaly :)

    • Jakub

     asi by si mal vymeniť phone za niečo novšie lebo keď niekto napíše to čo ty tak súdim, že tvoj smartfón je už pekne starý..Pri pohyblivej tapete a zopár widgetov sa ti spomaluje telefón tak, že to cítiš tak to už ano..

     • juff

      nebolo to nic stare :) sg g tab 2 a nebezalo na nom skoro nic. A neviem si predstavit co by na nom muselo bezat aby to slo tak pomaly.

+