MojAndroid

Elektronické cigarety nie sú žiadnou novinkou a na trhu sa predávajú už vyše roka. Len tento rok však zažívajú tú pravú slávu, čoho si všimla aj spoločnosť Smokio. Jej produkty spadajú rovnako do kategórie elektronických cigariet, no od konkurencie sa značne líšia. Elektronické cigarety Smokio totižto prídu na trh aj s vlastnou mobilnou aplikáciou, ktorá značne rozšíri ich použitie.

smokio-cigareta

Priamo v mobilnej aplikácii pre Android a iOS je možné kontrolovať parametre cigarety ako stav batérie, či počet potiahnutí a problémom nie je ani regulácia vaporu, ktorý cez cigaretu fajčíte. V aplikácii si dokonca môžete skontrolovať, na ktorých miestach ste fajčili a aké množstvo cigariet zodpovedá tomu, čo ste vyfajčili cez Smokio cigaretu. Okrem seba-kontroly tak môžete sledovať aj rôzne štatistické údaje, čo vám môže pomôcť pri odvykávaní si od tabakových výrobkov. Hoci je projekt ešte len vo fáze príprav, už teraz zaznamenal dostatočný úspech a pozornosť fajčiarov. Cena, ani dátum predstavenia nie sú zatiaľ známe, spoločnosť by však mala začať s predajom už začiatkom budúceho roka. Ako ste na tom vy? Kúpili by ste si takúto inteligentnú elektronickú cigaretu?

Zdroj: Engadget

20.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+