MojAndroid

Spoločnosť Intel vydala vlastnú mobilnú aplikáciu pre mini počítače, ako je Intel NUC a ďalšie podobné zariadenia, ktoré si môžete napríklad pripojiť s televízií a využívať plnohodnotnú pracovnú stanicu na veľkom displeji. Aplikácia Intel Remote Keyboard je určená na bezdrôtové ovládanie klávesnice a myši priamo z vašich smartfónov alebo tabletov.

Aplikácia je dostupná zadarmo v obchode Google Play, no na jej využitie budete potrebovať samozrejme sprievodný softvér aj na počítači, ktorý si môžete stiahnuť na tomto odkaze. Zariadenia musia byť následne pripojené na rovnakú Wi-Fi sieť, pričom mobilná aplikácia automaticky rozozná váš počítač a stlačením tlačidla vás pripojí.

Intel Remote Keyboard umožňuje ovládať klávesnicu počítača, rovnako ako aj trackpad prostredníctvom dotykových gest na mobilnom zariadení. Stlačením displeja jedným prstom sa vykoná kliknutie ľavým tlačidlom a stlačením dvoch prstov, zas pravým. Dostupné je aj skrolovanie prostredníctvom špeciálneho panelu.

Verzia: 1.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.14
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: slashgear

 

23.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+