MojAndroid

Hoci žijeme v modernej dobe, nie každý z nás má neustály prístup k internetu. Niekedy by sme si radi prečítali novinky či zaujímavé články na webe, no nemôžeme, pokiaľ nie sme v dosahu Wi-Fi. Tento problém môžu vyriešiť aplikácie ako Pocket či Instapaper. Ide o aplikácie, ktoré dokážu mediálny obsah uložiť do pamäte vášho zariadenia, aby ste si ho neskôr mohli prezrieť offline. Instapaper bol doteraz dostupný ako platená aplikácia, no autori zmenili jej model na freemium, a tak je teraz dostupný bezplatne.

Zdroj: http://blog.the-ebook-reader.com/
Zdroj: http://blog.the-ebook-reader.com/

Prémiové funkcie aplikácie zostali, no pribudlo aj niekoľko noviniek – napríklad profily či nové prostredie pre používateľov. Tie sú ale dostupné iba za mesačný poplatok 3 doláre, ktorým autori kompenzujú to, že je aplikácia dostupná bezplatne. Tento spôsob prémiového účtu sa mi osobne nepáči a radšej by som za aplikáciu zaplatil iba jednorázový poplatok. Však taký Pocket je dostupný úplne bezplatne. Ak sa vám Instapaper páči, stiahnite si ho pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority

20.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+