MojAndroid

V Google Play Store sa objavila nová verzia aplikácie Instagram s verziou 1.1.4, ktorá prináša opäť niekoľko vylepšení. Zaujímavé je rozloženie profilovej karty, ktorá dostala novú podobu. Vylepšené je aj vyhľadávanie na základe tagov a taktiež je možné vyhľadať lepším spôsobom aj používateľov. To bude nápomocné pri hľadaní svojich priateľov. Aktualizácia priniesla aj odstránenie niekoľkých chýb a problémov, ktoré by teraz mali byť opravené. Najzaujímavejším je však nastavenie zdieľania napríklad na Facebooku. Toto nastavenie si urobíte jednoduchým spôsobom (Profil-Nastavenia-Nastavenie zdieľania-Facebook).

Instagram je populárna aplikácia, ktorá vytvára sociálnu sieť viac ako 50 miliónov používateľov na základe zdieľania fotografií s ostatnými používateľmi. Prednedávnom bol Instagram predaný spoločnosti Facebook, ktorá má s aplikáciou Instagram plány s integráciou do sociálnej siete Facebook, no zároveň Instagram bude pôsobiť ako samostatná aplikácia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Gizmodo, Google Play Store, Aplikácia Instagram

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+