MojAndroid

Instagram čelí závažnému problému. Podľa informácií z webu Independent vieme usúdiť, že na sociálnej sieti sa mažú používateľské účty. Niektorí jedinci sa tak nemôžu dostať do svojich profilov a namiesto zobrazenia noviniek sa im ukáže veľmi nepríjemná správa o tom, že ich účet bol zablokovaný. Téme sa venoval aj slovenský portál Startitup.

Miznúci followeri na Instagrame? Dôvodom sú zablokované účty

Aktuálne viacero indikátorov naznačuje, že ide o technický problém. Dôvodom masového blokovania profilov nie je rozhodnutie zo strany spoločnosti Meta. Samotný Instagram prehlásil na platforme Twitter, že o probléme vie a pracuje na jeho vyriešení. Príčinu jeho vzniku však zrejme nepozná.

Momentálne ani nevieme povedať, či sa túto komplikovanú situáciu podarilo vyriešiť. Pokiaľ ste si teda povšimli nejaký výraznejší pokles v počte svojich sledovateľov, tak už aspoň z časti poznáte dôvod. V horšom prípade ste možno prišli aj o svoj profil. Veríme, že tomu tak nie je, no ak by ste patrili k tomu nešťastnejšiemu prípadu, informujte nás o tom v komentároch pod článkom.

Náš tip
Ako Google vypočítal 24-hodinovú výdrž nových Pixel Watch?

31.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+