MojAndroid

Aplikácia Instagram rastie enormným tempom a stále sa teší novým a novým používateľom. Ani takýto gigant sa však niekedy nevyhne menšiemu prešľapu. Ten sa udial včera, aplikácia prestala fungovať približne na pol hodinu.

Aplikáciu bolo možné normálne spustiť, avšak novinky sa nenačítali a používatelia nemohli scrollovať nižšie. Fungovalo len to, čo už bolo načítané predtým, ako Instagram spadol. Rovnako ste mohli vytvárať Instagram stories, avšak uploadovať ich už možné nebolo. Niektorí používatelia hovoria, že im fungovalo posielanie správ, iní tvrdia, že ani to nebolo možné.

Počas toho, ako aplikácia nefungovala, boli používatelia informovaní, že sa jedná o chybu serveru, čo je neobvyklé, pretože server by mal vedieť, o ktorú chybu sa jedná a zobraziť ju presne. Momentálne funguje aplikácia bez problémov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Po aktualizácii Instagramu pribudla nová funkcia
Náš tip
Facebook plánuje spojiť služby WhatsApp, Instagram a Messenger
Náš tip
Najobľúbenejším príspevkom na Instagrame je obrázok vajíčka
29.1.2019
Zdroj: techcrunch.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+