MojAndroid

Intagram prechádza ďalšími zmenami a po tom, čo do portfólia svojich funkcií pridal príbehy Instagram Stories, rozširuje ich o ďalšie novinky. Najnovšie sa fanúšikovia a používatelia tejto sociálnej siete môžu tešiť na nové funkcie pri natáčaní videa. Konkrétne pribudol zoom počas nahrávania, ktorý je možné ovládať posunom prsta po obrazovke nahor alebo nadol. Okrem toho je po novom k dispozícii aj zjednodušené prepínanie medzi prednou a zadnou kamerou. Stačí dvakrat poklepať po displeji a v Instagrame sa medzi nimi môžete jednoducho prepnúť.

Okrem nových funkcií natáčaní videa Instagram informuje aj o oprave niektorých chýb a zvýšení výkonu pri nahrávaní príbehov – Stories. Aktualizácia je postupne uvoľňovaná v obchode Play a čoskoro bude na stiahnutie k dispozícii pre všetkých používateľov tejto sociálnej siete.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: gsmarena

 

16.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+