MojAndroid

Instagram, ktorý je aktuálne pod vlastníctvom Facebooku prináša prakticky neustále svojim používateľom nové funkcie. Populárnou a veľmi často využívanou službou v rámci Instagramu sa stali aj denné príbehy “Stories,” ktoré zmiznú po uplynutí 24 hodín. Teraz práve túto časť Instagram vylepšuje.

Náš tip
Neočakávané nové halloweenske funkcie Instagramu
Náš tip
Instagram Live si teraz môžete užiť aj s priateľmi

Obrázky alebo videá staršie ako 24 hodín

V súčasnosti obrázok alebo video, ktoré ste chceli pridať do sekcie “Stories” nemohlo byť staršie ako 24 hodín. Tento trik bolo možné obísť jednoduchým preposlaním a následným stiahnutím daného média. V princípe však toto obmedzenie zo strany Instagramu veľmi nedávalo zmysel. S novou aktualizáciou toto obmedzenie končí a vy budete môcť bez starosti pridať akokoľvek starý obrázok alebo video z vašej galérie.

Náš tip
Instagram Stories sa teraz dajú zdieľať do Facebook Stories

Po pridaní staršieho obrázku vám Instagram ponúkne nálepku so starším dátumom, ktorú môžete klasicky upraviť, zmenšiť alebo vymazať. Táto novinka je zahrnutá v aplikácii Instagram vo verzii 22, ktorá je už teraz dostupná na stiahnutie prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

8.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+