MojAndroid

Instagram Stories je akýsi spôsob, ako zdieľať miznúce videá či fotografie svojim priateľom, respektíve sledovateľom, nuž doposiaľ tu nebola iná možnosť, ako zdieľať tieto multimédia s úplne všetkými vašimi sledovateľmi. Nová aktualizácia aplikácie prináša zmenu, ktorá vám povolí zúžiť okruh používateľov, ktorí môžu vidieť váš príbeh.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

O čosi súkromnejšie

Nová funkcia dostala názov “Close Friends”, v slovenskej verzii aplikácie však uvidíte kolonku “Blízki priatelia”. Do tejto skupinky ľudí môžete kedykoľvek pridať alebo odobrať priateľov, zatiaľ čo dotknutí nebudú mať ani šajnu, či sa v tomto zozname nachádzajú alebo nie. Tento zoznam je prístupný po potiahnutí z pravej strany na vašom instagramovom profile. Po nastavení zoznamu budete nabudúce počas vyberania médií do príbehu vidieť, či chcete príbeh zdieľať pre vašich všetkých sledovateľov, alebo len pre vybraných, v zozname “Blízki priatelia”.

Ďalšie články k téme Instagram:

Náš tip
Instagram ide do boja proti falošným lajkom a sledovateľom
Náš tip
Instagram nechtiac odhalil heslá niekoľkých používateľov
Náš tip
Instagram testuje sledovanie vašej polohy a jej zdieľanie s Facebookom
3.12.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+