MojAndroid

Populárna služba Instagram, ktorá je v súčasnosti pod krídlami spoločnosti Facebook, má problémy na vybraných Android zariadeniach. Problémy hlásia aj používatelia v rámci Európy.

Náš tip
Pribudnú reklamy vo Facebook Stories?

Instagram

Spomínané problémy sa týkali neprirodzeného zatvárania aplikácie. Používatelia hlásili napríklad opakované zatváranie aplikácie na zariadení Samsung Galaxy S8, pričom na konkurenčnej platforme iOS fungovala v rovnakom čase a na rovnakej lokácii bez problémov. Informácie o zraniteľnostiach aplikácie zahŕňali aj problémy s prihlásením či problémy so sekciou “Newsfeed.” Medzi zasiahnuté “problémové” oblasti patrí aj Európa, ďalej Rusko, Severná Amerika, Japonsko, India, Malajzia, Indonézia, Keňa a Singapur.

Podľa dostupných informácií sa medzi zasiahnuté zariadenia dostali aj aktuálne vlajkové smartfóny ako Google Pixel 2 alebo Samsung Galaxy S9 Plus. Okrem mobilnej aplikácie môžu používatelia v prípade problémov využiť aj webovú stránku služby Instagram, ktorá umožňuje vo svojej mobilnej verzii nahrávať a upravovať fotografie.

Náš tip
Aktualizácia Instagramu umožňuje zdielať verejné príspevky cez „My Story“
Náš tip
Instagram takisto ponúkne stiahnutie kópie vašich údajov. Vylepší aj príbehy

Zaznamenali ste aj vy problémy s aplikáciou Instagram? Ako zvyknete riešiť zraniteľnosti spojené s populárnou službou? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+