MojAndroid

V rámci prostredia Instagram môžeme už dlhšiu dobu využívať ankety, a to v denných príbehoch. Teraz prichádza ďalšia možnosť pre hlasovanie – emoji lišta. Používateľ si tak zvolí vhodné emoji a následne sa prostredníctvom akéhosi “posuvníka” môže dozvedieť mieru odozvy od svojich sledovateľov.

Náš tip
Toto sú nové funkcie pre WhatsApp a Instagram
Náš tip
Instagram prináša veľké množstvo nových funkcií

Instagram – emoji lišta

Princíp použitia je skutočne jednoduchý a novinka sa nachádza na rovnakom mieste ako voľba nálepiek, ankety či lokality. Podobne ako v prípade známej ankety, aj v tomto prípade vidí tvorca počet ľudí, ktorí sa do hlasovania zapojili a tiež ich mieru odozvy. Po hlasovaní takisto používatelia vidia priemernú mieru obvyklej odpovede v rámci danej problematiky.

Náš tip
Instagram prináša vlastný portrétový režim Focus

Na prvý pohľad môže ísť o veľmi banálnu záležitosť. Emoji lišta však môže byť príjemným spestrením, ale aj zdrojom informácií s použitím minima slov. Funkcia by už mala byť v súčasnosti dostupná v prostredí denných príbehov aplikácie Instagram pre platformy iOS a Android. Dostali ste už novú funkciu aj vy? Ako sa vám páči jej grafické spracovanie? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
12.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+