MojAndroid

Zo služby Instagram, pôvodne určenej pre zdieľanie fotografií, sa za posledné roky stala plnohodnotná sociálne sieť, ktorá už prebrala aj funkcie messengera a popularitou v niektorých krajinách predbieha Facebook, ktorému paradoxne patrí. Pred dvoma rokmi dostala služba napríklad funkciu Príbehy (Stories) prebranú z konkurenčného Snapchatu, ktoré nedávno dostali vylepšenie v podobe zdieľania len s blízkymi priateľmi. Ďalšia len niekoľko mesiacov stará funkcia Instagram Direct, určená pre priamu konverzáciu s inými používateľmi, teraz dostáva vylepšenie známe z Facebook Messengera.

Jedná sa o dnes už bežné krátke hlavové správy. V konverzačnom poli na spodku aplikácie sa pre ne zobrazí ikonka mikrofónu. Zaujímavé je, že nie je nutná aktualizácia aplikácie cez obchod Google Play, vylepšenie prebehne cez server služby a ikonka sa vám tam proste v týchto dňoch objaví. Proces nahrávania a následného poslania je rovnaký, ako na Facebook Messengeri, podržaním ikony sa nahrá zvuk, ktorý sa po odoslaní zobrazí vo forme vlákna. Ešte pred odoslaním je možne hlasovú správu hodiť do koša, ak sa vám nepáči. Správy môžu trvať viac ako minútu a zostávajú trvalo viditeľné. Fungovať budú aj v skupinových konverzáciách.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Instagram ide do boja proti falošným lajkom a sledovateľom
13.12.2018
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+