MojAndroid

Reakcie sa na Facebooku objavili už pred dvomi rokmi. Dovtedy bolo možné na status dať like, prípadne ho komentovať. Po príchode reakcií pribudli ďalšie možnosti. Môžete dať najavo, že sa vám príspevok nepáči, je smiešny, že vám to je ľúto a tak ďalej. Neskôr boli tieto reakcie pridané aj do Facebook Messengera. Teraz má Facebook v pláne priniesť takúto novinku aj do inej platformy, Instagramu.

Náš tip
Instagram hlási už miliardu používateľov na celom svete

Do reakcií sa dostanete kliknutím na ikonku vľavo dole

Pre spresnenie informácií, toto nie je po prvýkrát, čo sa reakcie v Instagrame objavili. Už v apríli sme mohli vidieť screenshoty z podobnej funkcie, ktorá sa objavila na zariadení s operačným systémom iOS. Reakcie sa v Instagrame zobrazia po tom, čo začnete písať. Majú svoje vlastné tlačidlo, ktoré sa nachádza vľavo dole a po kliknutí na toto tlačidlo sa zobrazia možnosti reakcií. Používateľ má možnosť využiť jednu zo 6 reakcií. Je tam potlesk, smejúci sa smajlík so szlami, smajlík so srdiečkami v očiach, tvár s otvorenými ústami, plačúci smajlík a oheň.

Nová funkcia je k dispozícii v aplikácii Instagram vo verzii  v54.0.0.14.82, no pravdepodobne je viazaná na server kvôli testovaniu a nie priamo na aplikáciu. Zobrazujú sa vám na vašom smartfóne takéto reakcie? Ak áno, dajte nám vedieť.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+