MojAndroid

Každý, kto si predpláca hudobnú streamovaciu službu Spotify, asi pozná jej každoročný prídavok Wrapped. Ide o takú malú a milú rekapituláciu počúvanej muziky za uplynulý rok. Má to svoje vlastné čaro a úspech, ktorý si všimol aj Instagram. Ten práve oznámil, že si pre svojich používateľov pripravil Playback. V ňom vám umožní pripomenúť si tie najkrajšie zážitky z tohto roka. Správu priniesol portál Android Central.

Instagram Playback ako kópia Spotify Wrapped

Playback vyberie 10 príbehov z vášho archívu a nechá vás rozhodnúť sa, či ich zazdieľate a zaspomínate si s kamarátmi. Samozrejme, svoj výber môžete pred zdieľaním ešte upraviť, ak sa vám nejaké fotky nepáčia.

Instagram Playback - klon Spotify Wrapped
Instagram Playback – klon Spotify Wrapped | Zdroj: Androidcentral.com

Už podľa obrázkov bude asi každému zrejmé, že sa Instagram silno inšpiroval Spotify a jeho rebríčkom Wrapped. Zároveň vie Playback poslúžiť aj ako vlastná platforma na vytvorenie deviatich fotografií, ktoré sa zobrazia vo vašej mriežke. Tento rok je to prvý rok pre Instagram Playback.

Okrem Instagramu má podobnú funkciu aj aplikácia Google Fotky, ktorá tiež vyberie niekoľko najzaujímavejších fotografií z vášho roka. Kto používa YouTube Music, tak si tam už čoskoro nájde podobné zhodnotenie, aké prináša Spotify vo svojej aplikácii.

Instagram Playback môže byť na vašom zariadení dostupný už čoskoro. Ak sa tak stane, dostanete o tom upozornenie, ktoré vás pozve, aby ste si zopakovali svoj rok 2021.

Instagram
Instagram
Developer: Instagram
Price: Free
  • Instagram Screenshot
  • Instagram Screenshot
  • Instagram Screenshot
  • Instagram Screenshot
  • Instagram Screenshot
  • Instagram Screenshot

Náš tip
Roaming v EÚ bude bez poplatkov minimálne do roku 2032

14.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+