MojAndroid

Mark Zuckerberg a jeho tím postupne zavádza na Instagrame podobné funkcie, ako na Facebooku. Najhorúcejšou novinkou, ktorú zaznamenalo niekoľko používateľov je “Recommended for You”, teda navrhovanie ľudí či príspevkov, ktoré by sa vám mohli páčiť. Návrhy sú odvodené od príspevkov, ktoré lajkujete a ľudí, ktorých sledujete.

Na vašej hlavnej nástenke sa tak budú z času na čas objavovať návrhy, presnejšie 3-5 návrhov za sebou. Hovorca Instagramu vraví, že navrhované príspevky sa zobrazia až vtedy, keď sa prescrollujete všetkými novinkami na svojej nástenke.

Novinka si v testovacej verzii vyžiadala vlnu nevôle. Instagram bol doteraz ladený tak, že na vašej hlavnej nástenke ste videli iba príspevky ľudí, ktorých sledujete, kým navrhované novinky ste si mohli prezrieť v inom “oddelení”. Instagram už potvrdil, že táto novinka sa začína verejne spúšťať. Čoskoro tak aktualizácia dorazí aj k nám.

Náš tip
Instagram umožní pridať do “Stories” aj médiá staršie ako 24 hodín

Páči sa vám táto novinka na Instagrame? Začínate sledovať stránky či ľudí na základe tohto typu odporúčaní? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: androidcentral.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+