MojAndroid

Populárna služba Instagram prináša pre svojich používateľov ďalšiu novú funkciu. Tá vás upozorní, že ste už jednoducho “všetko videli.” Nová hláška sa zobrazí pri prehliadaní príspevkov na hlavnej obrazovke, a to v momente, ak ste prešli všetky nové príspevky za posledných 48 hodín.

Náš tip
Instagram Lite: Odľahčená verzia populárnej služby Instagram
Náš tip
IGTV: Instagram spúšťa konkurenciu pre YouTube s vertikálnymi videami

Instagram a nová funkcia

Aj na tomto príklade je vidieť, že Instagram, resp. spoločnosť Facebook, ktorá službu vlastní, sa snaží zohľadniť spätnú väzbu od svojich používateľov. Hoci sa nedočkáme chronologického zoradenia príspevkov tak, ako tomu bolo pôvodne na Instagrame, a naďalej sa musíme spoliehať na špeciálne algoritmy z dielne Facebooku, aj táto nová funkcia je rozhodne užitočná. Upozorní vás práve na skutočnosť, že ste už videli všetko za posledných 48 hodín a nemusíte tak bezcieľne prehliadať ďalej.

“Dnešným dňom začnete dostávať správu o tom, že ste už videli všetky príspevky z posledných dvoch dní. Dopočuli sme sa, že môže byť ťažké sledovať všetky vaše už videné príspevky.” – hovorí vyjadrenie spoločnosti Instagram.

Instagram pochopiteľne zobrazí aj príspevky staršie ako 48 hodín, tie sa však budú nachádzať pod spomínaným upozornením. Nová funkcia by mala byť k dispozícii už v najbližších dňoch pre používateľov aplikácie na platformách Android a iOS.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+