MojAndroid

Sociálna sieť Instagram sa už ani netají tým, že kopíruje množstvo funkcií zo siete Snapchat. Všetko to začalo predstavením príbehov, ktoré sú dnes už plnohodnotnou súčasťou siete Instagram. Práve okolo príbehov sa točia nové funkcie, ktoré Instagram v poslednej dobe predstavuje ako po daždi. Teraz pribudlo hneď niekoľko nových, ktoré sa ani nehanbia za to, odkiaľ pochádzajú.

Náš tip
Instagram prináša možnosť pridávať k fotkám záložky a pozrieť si ich neskôr

Môžete sa pripraviť na fotografie v príbehoch s novými nálepkami. Instagram priniesol čerstvú dávku vianočných nálepiek, ktoré môžete umiestniť kdekoľvek na fotografiu. Okrem toho tu nájdete aj inteligentné nálepky, ktoré zobrazia aktuálnu polohu, čas, či vonkajšiu teplotu. Okrem tejto novinky pribudli aj ďalšie nové funkcie. Odteraz môžete napríklad na obrázok umiestniť nekonečné množstvo textových blokov. Doteraz ste boli obmedzení na jeden blok, s ktorým ste mohli manipulovať, no teraz majú používatelia oveľa viac priestoru na sebarealizáciu. Ďalšou predstavenou novinkou je možnosť nahrávania videa v režime hands-free, čo v preklade znamená, že nemusíte mať pri nahrávaní prst priložený na spúšti.

Je zrejmé, že Instagram chce týmito novými funkciami presvedčiť používateľov Snapchatu, aby prešli na túto platformu. Zatiaľ je ťažko povedať, či sa to sociálnej sieti darí. Je ale isté, že ak začnú tieto funkcie používať celebrity s miliónmi followerov na Snapchate prejdú na Instagram, prejdú sem aj zástupy ich fanúšikov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Phandroid

21.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+