MojAndroid

Používateľská základňa aplikácie Instagram čoraz viac narastá, čo robí z Instagramu veľmi významným hráčom na poli sociálnych médií. V uplynulom roku sa spoločnosť zamerala na silnú konkurenciu so Snapchatom. Podarilo sa dosiahnuť to, že “Insta stories” využíva napodiv viac ľudí ako “príbehy” na Snapchate. Súčasťou “bojovej stratégie” Instagramu je nepredvídateľne prichádzať s novými prvkami. Najnovšou z takýchto funkcií je tzv. Superzoom, ktorý umožňuje nahrávanie po stlačení a automatické nazoomovanie na predmet záujmu, plus poskytne vloženie napínavej hudby do pozadia.

Instagram reaguje na Halloween

Superzoom uľahčuje proces tým, že používateľ nemusí tráviť celú večnosť zoomovaním na objekt pomocou prstov, ale len jednoduchým “tapom” sa vykoná automatický zoom. Táto funkcionalita by mala dobre sekundovať s ďalším prírastkom spoločnosti Instagram – s celým súborom nových tvárových filtrov a nálepiek súvisiacich s práve prebiehajúcim obdobím Haloweenu. Až do skončenia tohto strašidelného obdobia sa používatelia môžu pomocou filtrov ľahko zmeniť na zombie či upíra.

Tieto nové funkcie späté s Haloweenom sú súčasťou aktualizácie Instagram v20.0. Tak šup do updatu, aby ste sa ešte stihli zmeniť na niečo strašidelné. :-)

Zdroj: AndroidAndMe

30.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+