MojAndroid

Počas posledných troch rokov sa Instagram komunita rozrástla naviac ako 150 miliónov používateľov, ktorí zdieľajú svoje momentky z celého sveta. Instagram však už neslúži len pre vášnivých fotografov, stal z z neho prostriedok pre vizuálnu komunikáciu, ktorú využívajú aj agentúry pre svoju reklamu. V našom živote sa nachádzajú momenty, s ktorými sa chceme podeliť so svetom, avšak mnohé z nich si chceme ponechať v súkromí alebo úzkej skupine blízkych. Instagram v tejto súvislosti spúšťa novú funkciu s názvom Instagram Direct, ktorá prináša súkromné zdieľanie fotografií, videa a komentárov.

 Instagram Direct

Od dnes si môžete všimnúť novú ikonku v pravom hornom rohu vašej domovskej stránky na Instagrame. Kliknutím zobrazíte vašu schránku prijatého obsahu, kde sa zobrazujú spomínané fotografie a videá od svojich blízkych. Pre zdieľanie fotografie alebo videa len pre špecifických ľudí, stačí kliknúť na tlačidlo fotoaparátu a vytvoriť snímok. Na obrazovke zdieľania si všimnite záložku FOLLOWERS a hneď vedľa novú ponuku DIRECT, kde môžete vybrať používateľov z vášho zoznamu priateľov. Potom už stačí zadať  titulok fotografie a odoslať.

Po odoslaní budete môcť zistiť, kto videl vašu fotografieu alebo video, komu sa páči a sledovať príjemncov obsahu komentovať v reálnom čase. Fotografie a videá, ktoré známi ľudia posielajú priamo sú vidieť okamžite. Nová funkcia je už teraz dostupná pre všetkých používateľov mobilných zariadení s Androidom a iOS. Aplikáciu Instagram si môžete stiahnuť prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: instagramblog

13.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+