MojAndroid

Instagram je jednou z najpopulárnejších sociálnych sietí na svete. Medzi mladými dokonca nadobudol väčšiu popularitu ako Facebook, pretože jeho prostredie je o čosi jednoduchšie. Každopádne pre ľudí, ktorí sa snažia cez Instagram spravovať časť svojho biznisu, môže byť veľkou nevýhodu fakt, že cez počítač nie sú schopní posielať správy Direct Message. To by sa mohlo zmeniť. Vývojári začali testovať odosielanie správ cez rozhranie počítača. Informoval o tom portál The Verge.

Zatiaľ pre menšie množstvo používateľov

Tak ako zvyčajne, Instagram začal odosielanie správ cez počítač testovať na malej vzorke používateľov. Títo používatelia sú zvyčajne zo zahraničia, čo znamená, že u nás si na to ešte chvíľu počkáme. S podobným prístupom sme sa stretli už v minulosti, keď Instagram odstránil konkrétny počet lajkov spod príspevkov.

Každopádne, písanie správ cez počítač bude presne také isté ako na smartfónoch. Správu budete môcť “lajknúť”, takisto tu bude možnosť vytvoriť skupiny alebo zdieľať príspevky. Notifikácie budú prichádzať, ak to povolíte v nastaveniach prehliadača.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pripája sa k sieťam ako Facebook

Priame písanie medzi používateľmi určite nie je žiadnou novinkou. Niekoľko rokov sme na takýto štandard zvyknutí v prípade Facebooku. Instagram sa tak po jeho vzore zaradí na zoznam aj na základe prehlásenia Marka Zuckerberga, ktorý povedal, že “súkromné správy, skupiny a príbehy sú tromi najrýchlejšie rastúcimi oblasťami online komunikácie“.

Náš tip
Na Môj Príbeh na Instagrame môžete odteraz pridať koláž

17.1.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+