MojAndroid

Instagram je sociálna sieť, na ktorej záleží drvivej väčšine používateľov len na tom, ako veľmi je populárna ich fotka. Doslova ide o konkurenčný boj so všetkými ostatnými followermi a fotografmi zaoberajúcimi sa rovnakou témou. Z času na čas tak pri neúspechu Instagramisti svoju fotku vymažú, ak má malý počet srdiečok alebo s ňou nakoniec nie sú po publikovaní spokojní. A neskôr možno niektorí túto voľbu oľutujú…

Náš tip
Facebook testuje združené notifikácie z aplikácií Facebook, Messenger a Instagram

Pre tých, ktorí sú nerozhodní, pripravuje Instagram novinku. Je ňou akýsi tajný archív, do ktorého sa uložia príspevky, ktoré skryjete zo svojej časovej osi. Stále však budú dostupné, aby ste ich mohli upraviť a neskôr publikovať, ak si to opätovne rozmyslíte. Instagram už túto novinku testuje a je možné, že v najbližších mesiacoch bude dostupná aj pre samotných používateľov.

Na použitie funkcie archivovania je nutné pri príspevku zvoliť Možnosti (3 bodky) a vybrať možnosť Archivovať. Následne nájdete archivované príspevky v pravom hornom rohu vášho profilu, kde sa zobrazí malá ikona hodiniek. Odtiaľ môžete príspevky neskôr opäť publikovať. Keď sa novinka dostane na Slovensko, budeme vás o tom informovať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TechCrunch

23.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+