MojAndroid

Instagram, veľmi obľúbená alternatívna foto-aplikácia dostala najväčší update, odkedy je dostupná aj na operačný systém Android. Verzia 3.0 prináša hneď niekoľko väčších zmien, ktoré však doprevádzajú aj opravené chyby a iné, menšie vylepšenia. Zrejme najväčšou zmenou v novej verzii je prítomnosť mapy s fotkami podľa geoznačiek, takže môžete kontrolovať svoju priateľku, čo na dovolenke fotí a či je naozaj na tej pláži, kde vám tvrdila, že bude.

    

Ďalšie vylepšenia a opravy aplikácie nie sú až také prevratné. Zmeny sa dotkli niekoľkých nedostatkov a dizajnu  profilových stránok aplikácie, po novom môžete pridávať aj dlhšie popisy ku vašim fotografiám. Hoci je táto aplikácia veľmi populárna, funkciami medzi konkurenciou určite nevyhráva. Dokazuje to napríklad samostatná stránka pre zdieľanie na sociálne siete, kým ostatné aplikácie využívajú už dlhšie oficiálne Android API a zdieľanie implementovali priamo do aplikácie ako jednu z jej súčastí. Zatiaľ sa uberá Instagram cestou k svojej sesterskej aplikácii pre konkurenčný iOS, dúfame však, že v blízkej budúcnosti príde ďalší update, ktorý túto aplikáciu spraví ešte viac atraktívnejšou. Dovtedy bude zrejme veľké množstvo fanúšikov využívať napríklad Pixlr-O-Matic alebo inú aplikáciu, ktorá je jednoducho vyladená do posledného detailu a ponúka viac funkcií.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

17.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+