MojAndroid

Zažili ste už situáciu, že keď ste chceli niekoho príspevok zdieľať vo svojom Story a nebola iná možnosť pridania, ako spraviť manuálne screenshot a uploadnuť ho do Story? Prichádza aktualizácia, ktorá to navždy zmení a zjednoduší používanie Instagramu.

Zbohom zdĺhavému spôsobu

Po mesiacoch testovania je to konečne tu. Aktualizácia aplikácie Instagram umožňuje verejné príspevky od rôznych používateľov vkladať do vášho Instagram Story. Pred uverejnením ich budete môcť ešte rôzne upraviť, pridať nálepky alebo text. Ak si neprajete, aby niekto vaše príspevky vkladal do svojho Story, nemusíte sa obávať. Ak je váš profil nastavený ako súkromný, táto možnosť bude ostatným používateľom zakázaná. Taktiež má byť prítomná možnosť všeobecného oprávnenia ostatným používateľom zdieľať váš príspevok v ich Story. Instagram v poslednej dobe pridáva rôzne funkcie pre sekciu “Stories”. Instagram v poslednej dobe veľmi rýchlo rastie a dostáva sa mu veľa pozornosti od vývojárskeho tímu.

Náš tip
Instagram prináša veľké množstvo nových funkcií

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
25.5.2018
Zdroj: engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+