MojAndroid

Instagram prostredníctvom svojho blogu informoval, že používatelia od teraz budú schopní vidieť, či sú ich “priatelia” online alebo nie. Spôsob zobrazovania je veľmi obdobný ako v aplikácii Facebook Messenger. V pravej dolnej časti fotky priateľa alebo používateľa, s ktorým ste si už niekedy písali, sa od teraz bude zobrazovať malá zelená gulička (samozrejme, iba keď bude online). Ak si neželáte túto funkciu využívať, je možné ju vypnúť pomocou možnosti Activity Status v nastaveniach.

Účelom funkcie je zvýšiť počet používateľov, ktorí využívajú funkciu Direct na “real-time” chatovanie. Ak ešte novinku nevidíte, možno bude potrebné na jej sprístupnenie na každom zariadení niekoľko dní počkať.

20.7.2018
Zdroj: phonearena via Instagram

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+