MojAndroid

Najväčšia udalosť roka pre Google je vývojárka konferencia Google I/O 2012, ktorá sa začne 27.júna v San Franciscu. Do jej začiatku teda ostáva ešte viac ako tri mesiace. Nudiť sa však ani dovtedy určite nebudeme. Android prináša každý deň novinky, zaujímavosti a nové zariadenia, o ktorých budeme aj naďalej informovať na portáli MojAndroid.sk. Ak by ste sa však mali pocit, že neviete čo s voľným časom, tím Google developerov predstavil novú online hru s názvom Input/Output, ktorá by vás mala aspoň na nejaký čas zabaviť.

Input/Output je logickou hrou, v ktorej musíte umiestňovať rôzne geometrické nástroje tak, aby ste modrú loptičku dostali do cieľa na druhom konci obrazovky. K dispozícii sú nástroje ako kyvadlo (pendulum), visiace krídlo (flipper), presmerovač (redirector), stena (wall) alebo dráha (track). Pre splnenie úlohy – dostať loptičku z jedného konca na druhý – budete musieť zapojiť kus svojej predstavivosti a rozumu. Najlepší výtvor bude prezentovaný aj priamo na Google I/O, takže máte šancu sa prejaviť a ukázať čo dokážete ;). Do stavby vlastného projektu sa môžete pustiť  na stránke Google I/O.

14.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+