MojAndroid

Existujú dve skupiny ľudí – tí, ktorí si kúpia svoj Android smartfón alebo tablet a súdia ho podľa toho, ako vyzerá, koľko stál, ako dobre prehráva video a skroluje aplikáciu Facebooku a domáce obrazovky. Druhá skupina je prísnejšia a zaujímajú ju aj “črevá” ich Android zariadenia, zaujímajú sa o hodnotu frekvencie procesora, pamäť RAM, internú pamäť aj výsledky benchmarkov. Práve pre nich je určená aj aplikácia Infoto, ktorá je akýmsi benchmarkom pre vašu kameru. Povie vám všetko o tom, ako sa pri fotografovaní správate. Jednoducho infografika vašich fotografických návykov.

Viete, v ktorú hodinu najčastejšie snímate vaše fotografie? V ktorý deň najčastejšie fotíte? Či fotíte častejšie na výšku alebo na šírku? V ktorom meste? Nie?! Tak si nainštalujte aplikáciu Infoto, ktorá vám o vašom fotografovaní prezradí ešte viac! Jediným dotykom budete mať k dispozícii krásnu inforgrafiku, v ktorej sa dozviete všetko zaujímavé o vašom fotografovaní. Celú inforgrafiku môžete zdieľať na sociálne siete, e-mail alebo si ju môžete len uložiť do pamäte vášho zariadenia. K dizpozícii tak budete mať vždy informácie o:

  • kontinentoch, štátoch a mestách, kde ste fotili,
  • hodinách, počas ktorých najčastejšie fotíte,
  • dňoch v mesiaci, počas ktorých ste najviac fotograficky aktívni,
  • ostatných parametroch ako ISO, rýchlosti snímania, používaní blesku, orientácii kamery, atď.

Ak vás infografika vášho fotografovania zaujíma, môžete si aplikáciu stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie. Je veľmi prehľadná a naviac aj bezplatná. Výborné.

   

   

   

Na Google Play Store nájdete aj platenú verziu tejto aplikácie. Tá vám umožní zdieľať alebo ukladať vašu fotografickú infografiku v jednom kompaktnom obrázku, na ktorom nájdete všetky informácie naraz. Za túto aplikáciu zaplatíte 79 centov.

Verzia: 2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5
Aktuálna cena: Zdarma

26.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+