MojAndroid

V priebehu posledných mesiacov sme si takmer každý týždeň pre vás pripravili rôzne diskusie, hlasovania a ankety, kde sme sa vás pýtali na vaše názory týkajúce sa množstva oblastí. Niekedy šlo o otázku úzko spojenú s Androidom, inokedy sme rozoberali širšiu technologickú tému. V anonymných hlasovaniach ste sa potom s nami podelili o vaše názory a postoje. Teraz prišiel čas na to, aby sme vašu snahu pretavili do niečoho užitočného a prinášame vám podrobnú infografiku so zaujímavými informáciami a štatistikami, ktoré vychádzajú z vašich odpovedí v anketách. V tejto prvej časti sme si pripravili informácie našich čitateľov pri kúpe ich smartfónov. V ďalšej časti sa pozrieme na to, ako naši čitatelia používajú svoje smartfóny.

13.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • IQLogic

  Pekné, ale tie cenové “kategórie” majú až veľmi široké rozpätie.

  • Viac kategorii uz vyzera trosku neprehladne, ale vdaka za postreh, v dalsich castiach to zoberieme do uvahy :)

   • IQLogic

    Keby ste pridali jednu kategóriu, určite by to na neprehľadnosti nestratilo. Napríklad takto by som si to vedel predstaviť ja: 0-149, 150-299 a 300 – 499 :)

    • Marek Adamec

     Takze ludia co maju hi-end za 800€ si nemozu zahlasovat ?

     • IQLogic

      Pravda, nevyjadril som sa úplne presne. Každopádne, písal som o pridaní jednej kategórie a teda o rozdelení škály 0-499€. Ostatné kategórie by som nemenil.

 • mato

  Kategóriu konštrukcia a dizajn by som rozdelil na kvalitu spracovania a dizajn.
  Co sa týka mňa preferujem kovové unibody telefóny s výkonom, stabilným OS a funkciami. TJ. HTC One spĺňa požiadavky.

+